Podanie o pracę Logistyk | StartCV.pl

Podanie o pracę Logistyk

Podanie o pracę Listonosz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Logopeda
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Logistyk

Wzór podania o pracę dla Logistyka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Logistyka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Logistyka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Logistyka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Logistyka:

CV Logistyk | List motywacyjny Logistyk
 

 

Opis zawodu Logistyk

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Logistyk.

Praca logistyka polega na zarządzaniu przepływem surowców, materiałów i towarów w firmie. Osoba na tym stanowisku w zakresie swoich obowiązków zajmowanie się stanami magazynowymi , dostawami surowców oraz wywożeniem z magazynu gotowych produktów. Osoba ta musi posiadać szeroką wiedzę w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstwa, w którym pracuje, ekonomii, planowania produkcji czy zarządzania i umiejętności organizacyjnych. Najlepiej aby była to osoba z wykształceniem wyższym kierunkowym lub pokrewnym. Pracodawcy cenią sobie osoby rzetelne, słowne, potrafiące pracować pod presją czasu i w stresie. Do dodatkowych obowiązków logistyka należy prowadzenie wszelkiej dokumentacji, wykonywanie analiz i sprawozdań z własnej pracy i osiąganych efektów. Logistyk w firmie produkcyjnej zazwyczaj pracuje od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy. Jednak w niektórych firmach praca może być zmianowa, trzeba się wtedy liczyć z pracą również w nocy oraz weekendy. Możliwe są nadgodziny jednak nie zdarzają się często.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia