Podanie o pracę Logopeda | StartCV.pl

Podanie o pracę Logopeda

Podanie o pracę Logistyk
1 lipca 2018
Podanie o pracę Magazynier
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Logopeda

Wzór podania o pracę dla Logopedy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Logopedy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Logopedy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Logopedy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Logopedy:

CV Logopeda | List motywacyjny Logopeda
 

 

Opis zawodu Logopeda

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Logopeda.

Osoba pracująca na stanowisku logopedy ma częsty kontakt z ludźmi, praca ta jest bardzo wymagająca. Niezbędną cechą tego specjalisty jest umiejętność nawiązywania kontaktów. Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów musi być wszechstronna, ponieważ ma on do czynienia w swojej pracy z ludźmi w różnym wieku i na różnych stanowiskach. Ma do czynienia z dziećmi, dorosłymi, ale również z osobami upośledzonymi umysłowo czy fizycznie. Od dobrego kontaktu logopedy z pacjentem zależy czy uda mu się dotrzeć do pacjenta i zachęcić go do żmudnej pracy nad korygowaniem swoich wad wymowy i jej rozwojem. Logopeda powinien mieć łatwość wypowiadania się w mowie, bowiem właśnie ona jest dla jego pacjentów wzorcowa. Cechą niezbędną do wykonywania tego zawodu to odporność emocjonalna niezbędna w pracy zwłaszcza z dziećmi, które przejawiają również zaburzenia zachowania. Praca logopedy odbywa się w ciągu dnia w stałych godzinach czyli zazwyczaj od 6 do 8 godzin dziennie. Logopeda sam planuje swoją pracę i ustala terminy wizyt pacjentów. Sam musi zadbać o to by w jego gabinecie znajdowały się niezbędne pomoce do ćwiczeń.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia