Podanie o pracę Makler | StartCV.pl

Podanie o pracę Makler

Podanie o pracę Magazynier
1 lipca 2018
Podanie o pracę Malarz Budowlany
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Makler

Wzór podania o pracę dla Maklera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Maklera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Maklera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Maklera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Maklera:

CV Makler | List motywacyjny Makler
 

 

Opis zawodu Makler

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Makler.

Osobą zajmującą się organizacją transakcji kupna – sprzedaży jest makler. Przedmiotami tych transakcji mogą być towary, usługi, papiery wartościowe itp. W przypadku maklera morskiego, głównym zadaniem jego jest pośredniczenie w zawieraniu umów pomiędzy podmiotami gospodarczymi zainteresowanymi przewiezieniem swoich towarów drogą morska, a firmami dysponującymi środkami takiego transportu. Do najważniejszych obowiązków maklera należy pośredniczenie w zawieraniu umów, negocjowanie w imieniu zleceniodawcy warunków tych umów, a często także potwierdzanie wiarygodności kontrahentów. Jednym z jego obowiązków jest także dochowywanie tajemnic handlowych. Praca maklera wiązać się może w wyjazdami służbowymi, czasem nawet poza granice kraju. Godziny w jakich makler wykonuje swoją pracę zależą przede wszystkim od rodzaju zlecenia. Najczęściej ilość godzin nie przekracza 9 dziennie. Makler podlega jedynie nadzorowi okresowemu, który sprawdza osiągnięte cele i zadania. Wybór sposobu ich osiągnięcia zależy od samego maklera.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia