Podanie o pracę Malarz Budowlany | StartCV.pl

Podanie o pracę Malarz Budowlany

Podanie o pracę Makler
1 lipca 2018
Podanie o pracę Manager Restauracji
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Malarz Budowlany

Wzór podania o pracę dla Malarza Budowlanego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Malarza Budowlanego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Malarza Budowlanego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Malarza Budowlanego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Malarza Budowlanego:

CV Malarz Budowlany | List motywacyjny Malarz Budowlany
 

 

Opis zawodu Malarz Budowlany

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Malarz Budowlany.

Podstawowymi czynnościami wykonywanymi przez malarza pokojowego jest: wykonywanie prac przygotowawczych i samo malowanie. Oprócz tego zajmuje się on również szpachlowaniem, mieszaniem farb oraz szlifowaniem i remontowaniem powłok malarskich. Najczęściej malowanymi przez niego elementami są: ściany, sufity, elewacje, konstrukcje budowlane, dachy, balustrady schodowe i balkonowe, ościeżnice, stolarka drzwiowa i okienna, a także elementy małej architektury związanej z budynkami. Jako pracownik mniejszych zakładów usługowych może również zajmować się przyklejaniem tapet lub wykonywaniem tapet natryskowych. Czasem jego obowiązki zostają poszerzone o pomoc przy budowaniu rusztowań oraz zaopatrywanie w materiały malarskie. Malarz budowlany wykonuje swoje obowiązki przez 9 godzin dziennie. Najczęściej godziny jego pracy są stałe i ograniczają się do godzin dziennych. Czasem, w związku z pilnością zadania lub zwiększoną liczą zleceń, godziny pracy malarza zostają przesunięte lub wydłużone. Wykonywane przez niego czynności są zrutynizowane i czasowo nadzorowane.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia