Podanie o pracę Marynarz Statku | StartCV.pl

Podanie o pracę Marynarz Statku

Podanie o pracę Manager Restauracji
1 lipca 2018
Podanie o pracę Masażysta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Marynarz Statku

Wzór podania o pracę dla Marynarza Statku został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Marynarza Statku zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Marynarza Statku można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Marynarza Statku

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Marynarza Statku:

CV Marynarz Statku | List motywacyjny Marynarz Statku
 

 

Opis zawodu Marynarz Statku

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Marynarz Statku.

Praca w zawodzie marynarza statku morskiego polega na obsłudze statków. W zależności od funkcji pełnionej na statku można wyodrębnić: bosmana, starszego marynarza, marynarza, sternika, motorzystę. Bosman jest to osoba, która sprawuje bezpośredni nadzór nad pozostałymi marynarzami. Wyznacza im zadania i rzeczy do pracy oraz kontroluje ich wykonanie i raportuje do przełożonych. Marynarz oraz starszy marynarz wykonują szereg drobnych prac na statku. Są odpowiedzialni za utrzymanie czystości, należytego stanu technicznego jednostki. Dokonują drobnych napraw. Zajmują się wyładunkiem i załadunkiem towaru. Sternik zajmuje się kierowaniem statkiem, wykonuje wszelkie manewry w porcie oraz na pełnym morzu. Motorzysta odpowiedzialny jest za prawidłową pracę silników. Sprawdza i kontroluje stan paliwa, oraz innych płynów silnikowych, dokonuje drobnych napraw i konserwuje silnik w trakcie postoju. Praca marynarza jest pracą zmianową. Zmiana może trwać od 8 do 12 godzin i zależy od wielu czynników. Pracę wykonuje się również w weekendy. Czas pracy zależy również od pogody.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia