Podanie o pracę Masażysta | StartCV.pl

Podanie o pracę Masażysta

Podanie o pracę Marynarz Statku
1 lipca 2018
Podanie o pracę Maszynista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Masażysta

Wzór podania o pracę dla Masażysty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Masażysty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Masażysty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Masażysty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Masażysty:

CV Masażysta | List motywacyjny Masażysta
 

 

Opis zawodu Masażysta

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Masażysta.

Osoba pracująca jako masażysta oprócz pracy przede wszystkim dłońmi posługuje się również urządzeniami mechanicznymi czyli np. wibratorami, które pozwalają na zwiększenie siły i głębokości oddziaływania masażu, trudnego do uzyskania pracując wyłącznie rękami. W swojej pracy oprócz masażu ręcznego wykorzystuje metody fizykoterapeutyczne, takie jak: hydroterapia czyli leczenie wodą, elektroterapia czyli leczenie prądem, zabiegi ciepłownicze czyli okłady z parafiny i kinezyterapia czyli leczenie ruchem. Do wykonywania tego zawodu niezbędna jest szeroka wiedza z zakresu fizjologii i anatomii człowieka. Wykonując zawód masażysty konieczna jest współpraca z różnymi lekarzami takimi jak: ortopeda, neurolog czy chirurg. Szukając zatrudnienia na stanowisku masażysty, można go znaleźć w instytucjach służby zdrowia, gabinetach odnowy biologicznej, gabinetach masażu sportowego i gabinetach kosmetycznych. Czas pracy masażysty wynosi zwykle 7-8 godzin dziennie i jest raczej stały. W razie takiej konieczności masażysta pracuje w ramach działalności prywatnej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia