Podanie o pracę Maszynista | StartCV.pl

Podanie o pracę Maszynista

Podanie o pracę Masażysta
1 lipca 2018
Podanie o pracę Matematyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Maszynista

Wzór podania o pracę dla Maszynisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Maszynisty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Maszynisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Maszynisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Maszynisty:

CV Maszynista | List motywacyjny Maszynista
 

 

Opis zawodu Maszynista

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Maszynista.

Maszynista zajmuje się prowadzeniem lokomotyw spalinowych, elektrycznych oraz drezyn. Praca nie jest łatwa i wymaga od kandydatów dużego skupienia i samodzielności. Maszynista kieruje lokomotywami podpiętymi do pociągów towarowych lub pasażerskich. Praca może być samodzielna lub w przypadku składów towarowych wraz z pomocnikiem, który zajmuje się odczytywaniem znaków, obserwacją trasy oraz pomocą na stacjach. Maszynista odpowiada za punktualną jazdę zgodnie z aktualnym rozkładem jazdy. Dyspozytor ruchu koordynuje pracę maszynisty i sprawdza godziny pracy przy pomocy taśm szybkościomierza. Maszyniści pracują także w stacjach i bocznicach kolejowych, gdzie zajmują się rozrządem wagonów lub pracami pomocniczymi. Pomocnicy maszynisty zajmują się utrzymaniem składu na stacjach, sprawdzają hamulce, mocowania lokomotyw do wagonów i innymi pracami. Praca maszynisty odbywa się w systemie mieszanym zwanym turnusami. Jeden turnus składa się z pracy 12 godzin, przerwy 24 godziny, pracy 12 godzin oraz przerwy 24 godzinnej. Administracyjnie maszynista podlega naczelnikowi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia