Podanie o pracę Mechanik Pojazdów Samochodowych | StartCV.pl

Podanie o pracę Mechanik Pojazdów Samochodowych

Podanie o pracę Matematyk
1 lipca 2018
Podanie o pracę Modelka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,33.
Loading...

Wzór podania o pracę Mechanik Pojazdów Samochodowych

Wzór podania o pracę dla Mechanika Pojazdów Samochodowych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Mechanika Pojazdów Samochodowych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Mechanika Pojazdów Samochodowych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Mechanika Pojazdów Samochodowych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Mechanika Pojazdów Samochodowych:

CV Mechanik Pojazdów Samochodowych | List motywacyjny Mechanik Pojazdów Samochodowych
 

 

Opis zawodu Mechanik Pojazdów Samochodowych

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Mechanik Pojazdów Samochodowych.

Do najważniejszych zadań mechanika samochodowego należy: naprawa pojazdów i ich zespołów, podzespołów oraz układów. Mechanik pojazdów samochodowych najczęściej korzysta z takich narzędzi jak: klucze monterskie, wkrętaki, młotki, ciągacze, klucze dynamometryczne, suwmiarki, śruby mikrometryczne, szczelinomierze i ciśnieniomierze. Podczas ustalania przyczyn wad i uszkodzeń zespołów i podzespołów pojazdów, mechanik wykorzystuje liczne metody diagnostyki technicznej, w tym oprogramowanie wspomagające oraz tabele danych regulacyjnych. Oprócz naprawy jego zadaniem jest wykonywanie rozliczeń kosztów usług obsługowo-naprawczych oraz sprawdzenie ich jakości podczas jazdy próbnej. Z uwagi na stale rozwijający się przemysł samochodowy, musi on także regularnie podnosić swoje kwalifikacje. Praca mechanika pojazdów samochodowych najczęściej odbywa się w systemie zmianowym, w ciągu dnia. Zwykle dzienny czas jego pracy nie przekracza 9 godzin. Charakter prac przez niego wykonywanych jest zrutynizowany i polega okresowemu nadzorowi brygadzisty lub mistrza warsztatowego. Opracowano na podstawie: http://www.ebielskobiala.pl/felietony/regeneracja-filtrow-dpf/

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia