Podanie o pracę Modelka | StartCV.pl

Podanie o pracę Modelka

Podanie o pracę Mechanik Pojazdów Samochodowych
1 lipca 2018
Podanie o pracę Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Modelka

Wzór podania o pracę dla Modelki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Modelki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Modelki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Modelki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Modelki:

CV Modelka | List motywacyjny Modelka
 

 

Opis zawodu Modelka

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Modelka.

Praca modelki wiąże się z częstą współpracą z innymi osobami. Należą do nich: wizażyści, styliści, specjaliści od makijażu, reżyserzy, fotograficy i producenci. Praca modelki polega na wzbudzeniu zainteresowania odbiorców produktami przez nią prezentowanymi. Do osiągnięcia celów, modelka wykorzystuje swoje uzdolnienia i wygląd zewnętrzny. Swoje zadania wykonuje ona na zlecenie producentów lub instytucji specjalizujących się w promocji i reklamie. Modelki mogą pracować w charakterze hostessy. Jej zadaniem jest wówczas aktywne uczestniczenie w promowaniu produktów, bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami i informowanie ich o zaletach produktu. Często warunkiem pracy w zawodzie modelki jest znajomość języka angielskiego. Czas pracy modelek nie jest stały. Mogą to być 2 godziny, a czasem 12 godzin dziennie. Rzadko też są zatrudniane na zasadzie umowy o pracę. Propozycje pracy są z reguły krótkotrwałe i nieregularne. Dlatego najczęściej praca modelki traktowana jest przez nią, jako zajęcie dodatkowe.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia