Podanie o pracę Monter Instalacji Sanitarnych | StartCV.pl

Podanie o pracę Monter Instalacji Sanitarnych

Podanie o pracę Monter Instalacji i Urządzeń Telekomunikacyjnych (Telemonter)
1 lipca 2018
Podanie o pracę Monter Instrumentów Muzycznych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Monter Instalacji Sanitarnych

Wzór podania o pracę dla Montera Instalacji Sanitarnych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Montera Instalacji Sanitarnych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Montera Instalacji Sanitarnych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Montera Instalacji Sanitarnych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Montera Instalacji Sanitarnych:

CV Monter Instalacji Sanitarnych | List motywacyjny Monter Instalacji Sanitarnych
 

 

Opis zawodu Monter Instalacji Sanitarnych

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Monter Instalacji Sanitarnych.

Osoba zatrudniona na stanowisku montera instalacji sanitarnych zajmuje się układaniem rur w specjalnie do tego przygotowanych wykopach, spawaniem ich i uszczelnianiem. Do jego zasadniczych zadań należy wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych, czyli wyznaczanie w terenie trasy układania rur, przygotowywanie części do montażu, opuszczanie rur i kształtek do wykopów, łączenie ich, uszczelnianie połączeń, wykonywanie otuliny, mocowanie armatury i urządzeń sterujących i kontrolnych, przeprowadzanie prób przelotowości i szczelności oraz przyłączanie ich do sieci. Monter, w zależności od potrzeb: tnie, wierci, gwintuje, szlifuje, składa, spawa i lutuje. Narzędziami przez niego używanymi są: klucze, żabki, przecinaki, młotki gwintownice, giętarki, szlifierki kątowe, młoty pneumatyczne, wkrętarki oraz sprzęt do spawania gazowego i elektrycznego. Średni czas pracy montera instalacji sanitarnych nie przekracza ośmiu godzin dziennie, a same czynności wykonywane są na ogół w porze dziennej. Niektóre z zadań są pracami sezonowymi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia