Podanie o pracę Monter Instrumentów Muzycznych | StartCV.pl

Podanie o pracę Monter Instrumentów Muzycznych

Podanie o pracę Monter Instalacji Sanitarnych
1 lipca 2018
Podanie o pracę Monter Konstrukcji Budowlanych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Monter Instrumentów Muzycznych

Wzór podania o pracę dla Montera Instrumentów Muzycznych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Montera Instrumentów Muzycznych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Montera Instrumentów Muzycznych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Montera Instrumentów Muzycznych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Montera Instrumentów Muzycznych:

CV Monter Instrumentów Muzycznych | List motywacyjny Monter Instrumentów Muzycznych
 

 

Opis zawodu Monter Instrumentów Muzycznych

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Monter Instrumentów Muzycznych.

Podstawowym zadaniem instrumentarza jest wyrób i naprawa instrumentów muzycznych. Jego praca rozpoczyna się od projektowania konstrukcji i wykonania odpowiednich rysunków technicznych. W przypadku uszkodzenia instrumentu, jego zadaniem jest ekspertyza jego stanu technicznego, czyli określenie stopnia zużycia, wad, braków i uszkodzeń. Zawód montera instrumentów muzycznych wymaga od osoby go wykonującej znajomości szerokiego asortymentu surowców, półfabrykatów, akcesoriów oraz artykułów pomocniczych, do których należy między innymi: drewno, metale, blachy, skóry, filce, tkaniny, lakiery, kleje, kości, gumy oraz tworzywa sztuczne. Narzędziami wykorzystywanymi przez montera są: szczypce, pilniki, narzynki, gwintowniki, suwmiarka, mikrometr, liniał, strugi, dłuta, frezarki i wiertarki. Czas pracy montera instrumentów muzycznych jest czasem normowanym. Jako podwładny w zakładzie rzemieślniczym, podlega on normom pracowniczym. Czas pracy może ulegać zmianie w przypadku usługi terminowej, związanej na przykład z koncertem lub nagraniem.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia