Podanie o pracę Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych | StartCV.pl

Podanie o pracę Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Podanie o pracę Monter Konstrukcji Budowlanych
1 lipca 2018
Podanie o pracę Monter Sprzętu Elektronicznego
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Wzór podania o pracę dla Montera Maszyn i Urządzeń Przemysłowych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Montera Maszyn i Urządzeń Przemysłowych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Montera Maszyn i Urządzeń Przemysłowych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Montera Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Montera Maszyn i Urządzeń Przemysłowych:

CV Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych | List motywacyjny Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych
 

 

Opis zawodu Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych.

Monter maszyn i urządzeń mechanicznych jest pracownikiem zakładu remontowego lub przedsiębiorstwa produkcyjnego. Jego zadania polegają na demontażu, montażu, naprawie i konserwacji maszyn i urządzeń przemysłowych lub budowlanych, pojazdów transportowych, sprzętu gospodarstwa domowego, mechanizmów precyzyjnych i aparatury chemicznej. Do jego obowiązków należy sprawne składanie z części i podzespołów gotowych wyrobów. Konieczna do tego jest doskonała znajomość całego procesu technologicznego montażu. Monter maszyn i urządzeń przemysłowych wykorzystuje w swojej pracy takie urządzenia, jak: lutownice, zgrzewarki, spawarki gazowe i elektryczne, wiertarki, szlifierki, pilarki i docierarki. Czas pracy montera maszyn i urządzeń mechanicznych jest zależny od wielkości przedsiębiorstwa. Kryzys gospodarczy zmusił pracodawców do zmniejszenia produkcji i ograniczenia się do produkcji jednozmianowej. Zawód montera jest ściśle nadzorowany przez brygadzistę lub mistrza fachu. W zawodzie tym czynnikiem uciążliwym jest monotonia i konieczność pracy w hałasie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia