Podanie o pracę Monter Sprzętu Elektronicznego | StartCV.pl

Podanie o pracę Monter Sprzętu Elektronicznego

Podanie o pracę Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych
1 lipca 2018
Podanie o pracę Murarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Monter Sprzętu Elektronicznego

Wzór podania o pracę dla Montera Sprzętu Elektronicznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Montera Sprzętu Elektronicznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Montera Sprzętu Elektronicznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Montera Sprzętu Elektronicznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Montera Sprzętu Elektronicznego:

CV Monter Sprzętu Elektronicznego | List motywacyjny Monter Sprzętu Elektronicznego
 

 

Opis zawodu Monter Sprzętu Elektronicznego

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Monter Sprzętu Elektronicznego.

Głównym zadaniem montera sprzętu elektronicznego jest, jak sama nazwa wskazuje, montowanie urządzeń lub układów elektronicznych. Czynności te wykonuje lutując, przykręcając lub zaciskając odpowiednie elementy. Monter może być zatrudniony przy produkcji seryjnej lub na stanowisku kontrolno-pomiarowym. Zakres czynności wykonywanych przez montera sprzętu elektronicznego obejmuje przygotowanie zestawu narzędzi oraz urządzeń testujących, zapoznanie się z dokumentacją montażu, przeprowadzenie procedury montażu, strojenie i sprawdzenie parametrów technicznych oraz rejestracja wyników pomiarów. Specyficzne czynności związane są z pracą w strefie akceleratora oraz przy montażu aparatury jądrowej. Praca montera sprzętu elektronicznego odbywa się w stałych godzinach i z reguły jest to zmiana dzienna. Wykonywane czynności zazwyczaj są rutynowe, nie wymagają zatem stałego nadzoru. Inaczej jest w przypadku montowania urządzeń prototypowych. Zawód montera nie wymaga przemieszczania się poza miejsce zatrudnienia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia