Podanie o pracę Murarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Murarz

Podanie o pracę Monter Sprzętu Elektronicznego
1 lipca 2018
Podanie o pracę Muzealnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Murarz

Wzór podania o pracę dla Murarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Murarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Murarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Murarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Murarza:

CV Murarz | List motywacyjny Murarz
 

 

Opis zawodu Murarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Murarz.

Obowiązki wykonywane przez murarza mają dość szeroki zakres. Oprócz wszystkich czynności związanych ze stawianiem murów, jego obowiązkiem jest także właściwe odczytywanie projektów architektonicznych, rysunków budowlanych, ustalenie rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych oraz położenia wykonywanej ściany, czy innej części konstrukcji budynku. Także przygotowanie i organizacja stanowiska pracy należyto jego obowiązków. Murarz w swojej pracy korzysta z takich narzędzi, jak: kielnie, młotki murarskie, pace do zapraw, poziomice, miary metrowe, pędzle, taczki, betoniarki i kalfasy. Do transportu materiałów budowlanych na poziom roboczy służy murarzowi zestaw lin i krążków, wyciąg i żuraw budowlany. Zdecydowana większość pracy murarza wykonywana jest w ciągu dnia. Jedynie wyjątkowa sytuacja wymusza na pracownikach pracę zmianową. Najwięcej zleceń jest wykonywanych w okresie letnim, ze względu na pogodę, ale dobrze zorganizowany plan umożliwia murarzom pracę wewnątrz budynków w sezonie zimowym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia