Podanie o pracę Muzealnik | StartCV.pl

Podanie o pracę Muzealnik

Podanie o pracę Murarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Nauczyciel Akademicki (Wykładowca)
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Muzealnik

Wzór podania o pracę dla Muzealnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Muzealnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Muzealnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Muzealnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Muzealnika:

CV Muzealnik | List motywacyjny Muzealnik
 

 

Opis zawodu Muzealnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Muzealnik.

Pracownik muzeum czyli muzealnik to osoba zajmująca się gromadzeniem, przechowywaniem i udostępnianiem eksponatów i dzieł sztuki. Praca skierowana jest dla specjalistów i pasjonatów w danej dziedzinie. Praca nie należy do łatwych i wymaga bardzo dużej wiedzy. Praca wykonywana jest w wszelkiego rodzaju muzeach: historycznych, sztuki współczesnej, zoologicznych, geograficznych, itp. muzealnik w pracy zajmuje się opisywaniem wszelkich zbiorów, ich archiwizowaniem i katalogowaniem. Dodatkowo muzealnik zajmuje się ochroną i renowacją zbiorów. Ważnym elementem pracy jest również przygotowanie wystaw i ekspozycji. Muzealnik oprowadza także zwiedzających po muzeum. Pokazuje najciekawsze eksponaty i opowiada ich historię lub przekazuje informacje o nich.Czas pracy w muzeum uzależniony jest od godzin otwarcia danej placówki. Najczęściej jest to osiem godzin dziennie. Jednak duża część muzeów otwarta jest również w weekendy, dlatego trzeba liczyć się z pracą w soboty i niedziele.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia