Podanie o pracę Nauczyciel Akademicki (Wykładowca) | StartCV.pl

Podanie o pracę Nauczyciel Akademicki (Wykładowca)

Podanie o pracę Muzealnik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Nauczyciel Akademicki (Wykładowca)

Wzór podania o pracę dla Nauczyciela Akademickiego (Wykładowcy) został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Nauczyciela Akademickiego (Wykładowcy) zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Nauczyciela Akademickiego (Wykładowcy) można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Nauczyciela Akademickiego (Wykładowcy)

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Nauczyciela Akademickiego (Wykładowcy):

CV Nauczyciel Akademicki (Wykładowca) | List motywacyjny Nauczyciel Akademicki (Wykładowca)
 

 

Opis zawodu Nauczyciel Akademicki (Wykładowca)

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Nauczyciel Akademicki (Wykładowca).

Wykładowca czy też inaczej nauczyciel akademicki, to osoba pracująca na uczelniach wyższych, która zajmuje się kształceniem studentów oraz prowadzeniem badań naukowych. Wykładowca prowadzi prace badawcze mające na celu poznanie jakiegoś zagadnienia, rozwiązanie problemu lub przygotowanie publikacji. Dodatkowo wszelkie badania należy publikować w czasopismach branżowych, na konferencjach i spotkaniach naukowych. Drugą, jednak ważniejszą rzeczą w pracy wykładowcy jest prowadzenie zajęć dydaktycznych z studentami. Nauka prowadzona jest przy zastosowaniu takich metod jak wykład, ćwiczenia lub zajęcia laboratoryjne. Na ostatnim roku studiów nauczyciel akademicki prowadzi seminaria, na których studenci zdobywają wiedzę i prowadzą własne badania oraz piszą pracę magisterską.Wykładowca ma ruchomy czas pracy uzależniony od rozkładu zajęć z studentami oraz własnej pracy badawczej. Praca nie polega tylko na wykładach, nauczyciel musi również przygotować się do zajęć, sprawdzić kolokwia i prace pisemne studentów. Dodatkowo udzielane są konsultacje.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia