Podanie o pracę Nauczyciel Przedszkola | StartCV.pl

Podanie o pracę Nauczyciel Przedszkola

Podanie o pracę Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych
1 lipca 2018
Podanie o pracę Nauczyciel Wychowania Początkowego
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,63.
Loading...

Wzór podania o pracę Nauczyciel Przedszkola

Wzór podania o pracę dla Nauczyciela Przedszkola został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Nauczyciela Przedszkola zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Nauczyciela Przedszkola można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Nauczyciela Przedszkola

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Nauczyciela Przedszkola:

CV Nauczyciel Przedszkola | List motywacyjny Nauczyciel Przedszkola
 

 

Opis zawodu Nauczyciel Przedszkola

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Nauczyciel Przedszkola.

Praca nauczyciela przedszkola polega na opiece, nauczaniu i wychowaniu dzieci w wieku przedszkolnym czyli 3 do 6 lat. Praca wykonywana jest zgodnie z zasadami karty nauczyciela oraz wytycznymi ministerstwa edukacji narodowej. Do głównych zadań przedszkolanki należy wspomaganie indywidualnego rozwoju dziecka, udzielanie pomocy pedagogicznej i psychologicznej, sprawowanie opieki w ciągu dnia, nauka najprostszych czynności domowych. Pobyt dziecka w przedszkolu ma przygotować go do późniejszej nauki w szkole podstawowej oraz przystosować do życia w społeczeństwie. Przedszkolanka organizuje cały dzień poprzez zajęcia edukacyjne, zajęcia ruchowe oraz gry i zabawy. Ważny jest również okres odpoczynku czyli tak zwane leżakowanie. W ciągu dnia są również organizowane zajęcia dodatkowe np. nauka języka obcego.Nauczyciel przedszkola pracuje samodzielnie, jednak każda grupa musi być otoczona opieką co najmniej dwóch wychowawców. Nauczyciel dodatkowo kontaktuje się z innymi nauczycielami oraz rodzicami dzieci.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia