Podanie o pracę Nauczyciel Wychowania Początkowego | StartCV.pl

Podanie o pracę Nauczyciel Wychowania Początkowego

Podanie o pracę Nauczyciel Przedszkola
1 lipca 2018
Podanie o pracę Niania
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Nauczyciel Wychowania Początkowego

Wzór podania o pracę dla Nauczyciela Wychowania Początkowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Nauczyciela Wychowania Początkowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Nauczyciela Wychowania Początkowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Nauczyciela Wychowania Początkowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Nauczyciela Wychowania Początkowego:

CV Nauczyciel Wychowania Początkowego | List motywacyjny Nauczyciel Wychowania Początkowego
 

 

Opis zawodu Nauczyciel Wychowania Początkowego

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Nauczyciel Wychowania Początkowego.

Praca w zawodzie nauczyciela nauczania początkowego polega na nauczaniu uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Aby zostać nauczycielem należy ukończyć wyższą szkołę pedagogiczną lub kolegium nauczycielskie wraz z kursem pedagogicznym. Nauczyciel w pierwszych trzech klasach zaznajamia uczniów z najważniejszymi przedmiotami takimi jak matematyka, język polski, muzyka, przyroda, plastyka czy wychowanie fizyczne. Jego głównym calem jest nauka nowych umiejętności oraz nawyków potrzebnych na dalszym etapie nauczania. Przekazuje dzieciom wiedzę i umiejętności zawarte w podstawie programowej a także uczy systematyczności, pracowitości, odpowiedzialności, pracy w grupach oraz twórczego myślenia. Nauczyciel to odpowiedzialny zawód, ponieważ jest on odpowiedzialny za wszystkich uczniów, dba o ich bezpieczeństwo i zdrowie.Nauczyciel wychowania początkowego pracuje w 18 godzinnym wymiarze czasu pracy. Praca odbywa się przez 5 dni w tygodniu, godziny pracy nie są stałe i są ustalane przez dyrektora na początku roku szkolnego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia