Podanie o pracę Niania | StartCV.pl

Podanie o pracę Niania

Podanie o pracę Nauczyciel Wychowania Początkowego
1 lipca 2018
Podanie o pracę Notariusz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Niania

Wzór podania o pracę dla Niani został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Niani zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Niani można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Niani

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Niani:

CV Niania | List motywacyjny Niania
 

 

Opis zawodu Niania

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Niania.

Niania zajmuje się opieką nad dziećmi oraz niemowlętami. Praca polega na pielęgnowaniu, karmieniu, przewijaniu, myciu, organizacji czasu wolnego itp. Do zadań niani należy również wychowanie i organizacja czasu wolnego dla dziecka. Można to wykonywać poprzez wszelkiego rodzaju zabawy, gry, ćwiczenia, czytanie książek itp. Praca skierowana jest przede wszystkim do osób, które lubią kontakt z dziećmi oraz są cierpliwe. Ze względu na niskie wynagrodzenie w pracy mogą wykazać się osoby młode, uczniowie, studenci oraz osoby, które chcą dorobić. Praca wykonywana jest najczęściej w domach podopiecznych, gdzie opiekują się dziećmi systematycznie w wyznaczonych godzinach lub okazjonalnie, wtedy gdy zachodzi taka potrzeba. Praca jako niania może być wykonywana bezpośrednio na zlecenie rodziny z dziećmi lub poprzez agencję, która pośredniczy pomiędzy pracownikami a rodzicami. Praca nie jest wykonywana w stałych godzinach, wszystko zależy od potrzeb rodziców i ich możliwości finansowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia