Podanie o pracę Notariusz | StartCV.pl

Podanie o pracę Notariusz

Podanie o pracę Niania
1 lipca 2018
Podanie o pracę Ogrodnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Notariusz

Wzór podania o pracę dla Notariusza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Notariusza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Notariusza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Notariusza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Notariusza:

CV Notariusz | List motywacyjny Notariusz
 

 

Opis zawodu Notariusz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Notariusz.

Głównym zadaniem notariusza jest sporządzanie dokumentów zawierających wolę stron, którymi są osoby fizyczne lub osobowości prawne. Dokumenty przez niego sporządzane mogą dotyczyć spadków, aktów sprzedaży i kupna, darowizn, poświadczeń oraz faktu założenia spółki akcyjnej. Do czynności wykonywanych przez notariusza należy przede wszystkim wysłuchanie faktów przedstawionych przez klienta, przyjęcie i zapoznanie się z przedstawionymi przez niego dokumentami, stwierdzenie tożsamości stron oraz sporządzenie urzędowego dokumentu. Każdy z nich musi być zarejestrowany i przypisany do odrębnego numeru w księdze notarialnej. Mniej popularną czynnością wykonywaną przez notariusza jest przyjmowanie na przechowanie różnego rodzaju dokumentów, pism, pieniędzy, czeków, akcji czy papierów wartościowych. Czas pracy notariusz ustala samodzielnie i uzależniony jest on od stopnia aktualnych potrzeb. Często zdarza się, że przebywa on w biurze nawet do 12 godzin dziennie. Notariusz pełni rolę pracodawcy i kierownika w stosunku do osób przez siebie zatrudnianych, czyli: asesora, aplikanta, sekretarki, kasjera lub księgowego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia