Podanie o pracę Ogrodnik | StartCV.pl

Podanie o pracę Ogrodnik

Podanie o pracę Notariusz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Operator Maszyn
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Ogrodnik

Wzór podania o pracę dla Ogrodnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Ogrodnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Ogrodnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Ogrodnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ogrodnika:

CV Ogrodnik | List motywacyjny Ogrodnik
 

 

Opis zawodu Ogrodnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Ogrodnik.

Zadaniem ogrodnika jest konserwacja i pielęgnacja powierzonych mu terenów zielonych. Ogrodnik wykonuje prace uprawowe, do których należy: przygotowanie gleby pod uprawę, nawożenie, sadzenie drzew, krzewów i bylin, obsadzanie kwietników oraz pojemników kwiatami rabatowymi, a także przesadzanie roślin doniczkowych. Do prac pielęgnacyjnych wykonywanych przez ogrodnika zalicza się: opryskiwanie ochronne roślin, podlewanie, zraszanie, nawadnianie, koszenie i okrywanie roślin na zimę. W tym celu ogrodnik używa stroisz, liści, torfu, a także ziemi. Ostatnim rodzajem prac wykonywanych przez ogrodnika są prace porządkowe. Czynnościami związanymi z tymi pracami są: grabienie, zamiatanie, zbieranie i wywożenie śmieci oraz naprawa drobnego sprzętu. Dzienny czas pracy ogrodnika nie przekracza 8 godzin. Jest to z reguły praca sezonowa i wówczas czas pracy może ulec wydłużeniu. Czynności ogrodnika wykonywane są w ciągu dnia. Może wystąpić w zawodzie tym konieczność pracy w dni wolne i święta, choć zdarza się to rzadko i dotyczy przede wszystkim podlewania.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia