Podanie o pracę Operator Maszyn | StartCV.pl

Podanie o pracę Operator Maszyn

Podanie o pracę Ogrodnik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Operator Maszyn CNC
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Operator Maszyn

Wzór podania o pracę dla Operatora Maszyn został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Operatora Maszyn zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Operatora Maszyn można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Operatora Maszyn

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Operatora Maszyn:

CV Operator Maszyn | List motywacyjny Operator Maszyn
 

 

Opis zawodu Operator Maszyn

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Operator Maszyn.

Osoba zatrudniona na stanowisku operatora maszyn wykonuje prace związane z obsługą i utrzymaniem w ruchu maszyn i urządzeń przemysłowych. Do zakresu obowiązków zaliczyć należy również dbanie o czystości porządek maszyny oraz obszaru wokół stanowiska pracy, zgłaszania wszelkich awarii oraz bieżąca konserwacja urządzeń. Praca wykonywana jest najczęściej w fabrykach, zakładach przemysłowych, firmach produkcyjnych. Maszyny umieszczone są najczęściej na dużych halach produkcyjnych lub w mniejszych pomieszczeniach. W pracy trzeba liczyć się z wieloma niedogodnościami takimi jak hałas, zakurzenie lub zapylenie, wibracje, brak naturalnego oświetlenia, czy obowiązek pracy w jednej pozycji lub wykonując stale te same ruchy. Operator maszyn w zakładzie produkcyjnym pracuje zazwyczaj od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym przez 8 godzin dziennie. W przypadku zwiększenia produkcji lub braków personalnych mogą wystąpić nadgodziny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia