Podanie o pracę Operator Maszyn CNC | StartCV.pl

Podanie o pracę Operator Maszyn CNC

Podanie o pracę Operator Maszyn
1 lipca 2018
Podanie o pracę Operator Maszyn Górniczych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Operator Maszyn CNC

Wzór podania o pracę dla Operatora Maszyn CNC został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Operatora Maszyn CNC zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Operatora Maszyn CNC można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Operatora Maszyn CNC

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Operatora Maszyn CNC:

CV Operator Maszyn CNC | List motywacyjny Operator Maszyn CNC
 

 

Opis zawodu Operator Maszyn CNC

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Operator Maszyn CNC.

Osoba zatrudniona na stanowisku operatora maszyn CNC (https://foxstal.pl/) zajmuje się obsługą maszyn u urządzeń służących do obróbki metali oraz innych tworzyw. Osoba ta monitoruję poprawność pracy urządzeń, reguluje je oraz programuje. Do jej obowiązków należy również dbanie o czystość wokół własnego stanowiska pracy, wykrywanie wszelkich nieprawidłowości w pracy urządzeń, ich konserwacja oraz przeglądy. Praca skierowana jest do osób odpowiedzialnych, posiadających wykształcenie wyższe, techniczne, a także doświadczenie w pracy na tego typu urządzeniach. Od kandydatów wymagany jest również bardzo dobry stan zdrowia i dobrą kondycję fizyczną. Pracę można znaleźć przede wszystkim w firmach zajmujących się obróbką metali i tworzyw sztucznych. Operator maszyn CNC pracuje zazwyczaj w stałych godzinach lub zmianowo, w zależności od systemu pracy w zakładzie. Nadgodziny zdarzają się w przypadku braków kadrowych lub w czasie okresowo zwiększonej produkcji.


 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia