Podanie o pracę Operator Maszyn Górniczych | StartCV.pl

Podanie o pracę Operator Maszyn Górniczych

Podanie o pracę Operator Maszyn CNC
1 lipca 2018
Podanie o pracę Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Operator Maszyn Górniczych

Wzór podania o pracę dla Operatora Maszyn Górniczych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Operatora Maszyn Górniczych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Operatora Maszyn Górniczych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Operatora Maszyn Górniczych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Operatora Maszyn Górniczych:

CV Operator Maszyn Górniczych | List motywacyjny Operator Maszyn Górniczych
 

 

Opis zawodu Operator Maszyn Górniczych

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Operator Maszyn Górniczych.

Szczegółowy zakres obowiązków operatora maszyn górniczych, zależy od miejsca jego zatrudnienia, a także od rodzaju obsługiwanej maszyny. Do najczęściej stosowanych w górnictwie maszyn należą: kombajny ścianowe, kombajny chodnikowe, hydromonitory, szyby, koparki, zwałowarki oraz maszyny torfowe. Praca osób zatrudnionych na tym stanowisku polega przede wszystkim na ich sprawnej obsłudze, dokonywaniu przeglądów i konserwacji oraz wykonywaniu drobnych napraw. Praca ta odbywa się zazwyczaj w grupach kilkuosobowych, które ściśle ze sobą współpracują, komunikując się ze sobą za pomocą sygnalizacji dźwiękowej oraz komunikacji telefonicznej. Obsługa maszyn jest możliwa przy użyciu specjalnych pulpitów sterowniczych. Czas pracy operatora maszyn górniczych oscyluje w granicach od 6 do 8 godzin dziennie, wykluczając soboty i dni świąteczne. Zawód ten związany jest ze ścisłym nadzorem, a czynności wykonywane na stanowiskach operatorów odbywają się cyklicznie. Obsługa maszyn, niezgodna z przepisami, może skończyć się odebraniem prawa do wykonywania zawodu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia