Podanie o pracę Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych | StartCV.pl

Podanie o pracę Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych

Podanie o pracę Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych
1 lipca 2018
Podanie o pracę Operator Myjni
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór podania o pracę Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych

Wzór podania o pracę dla Operatora Maszyn Rolniczych i Leśnych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Operatora Maszyn Rolniczych i Leśnych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Operatora Maszyn Rolniczych i Leśnych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Operatora Maszyn Rolniczych i Leśnych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Operatora Maszyn Rolniczych i Leśnych:

CV Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych | List motywacyjny Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych
 

 

Opis zawodu Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych.

Zadaniem wykonywanym przez operatora maszyn rolniczych jest między innymi: karczowanie, rozdrabianie karpiny, wykonywanie pasów przeciwpożarowych w lesie, transport środków do produkcji rolniczej, ogrodniczej, hodowlanej i leśnej. Przed i po rozpoczęciu pracy operator ma obowiązek dokonać przeglądu technicznego maszyn. Do tych czynności zalicza się: uzupełnianie paliwa, oleju, oliwienie oraz smarowanie ruchomych części tych maszyn. Prace operatora wykonywane są w polu, oborze, chlewni, owczarni, szklarni, magazynie, na łące, w lesie oraz przede wszystkim przy obsłudze zwierząt hodowlanych. Jednym z jego obowiązków jest zgodny z instrukcją obsługi, okresowy przegląd i konserwacja maszyn, a także ich części. Czas pracy operatora maszyn rolniczych i leśnych nie trwa dłużej niż 8 do 10 godzin dziennie i może odbywać się o różnych porach dnia. W przypadku zbiorów czas ten może ulec wydłużeniu. Praca wykonywana przez operatora nadzorowana jest okresowo, oceniana i rozliczana po wykonaniu zadania.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia