Podanie o pracę Operator Myjni | StartCV.pl

Podanie o pracę Operator Myjni

Podanie o pracę Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych
1 lipca 2018
Podanie o pracę Operator Urządzeń do Obróbki Drewna
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Operator Myjni

Wzór podania o pracę dla Operatora Myjni został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Operatora Myjni zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Operatora Myjni można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Operatora Myjni

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Operatora Myjni:

CV Operator Myjni | List motywacyjny Operator Myjni
 

 

Opis zawodu Operator Myjni

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Operator Myjni.

Jeżeli operator myjni zatrudniony jest w myjni automatycznej, jego zadaniem jest doprowadzenie nadwozia samochodu klienta do stanu czystości. Oprócz tego musi on poinformować go o konieczności zdjęcia wystających elementów oraz podprowadzić pojazd pod maszynę, pobrać należną opłatę oraz włączyć wybrany przez klienta program myjący. Operator myjni ręcznej ma znacznie poszerzony zakres obowiązków. Jego zadaniem jest, oprócz umycia elementów nadwozia: odkurzanie wnętrza, mycie i konserwacja tapicerki oraz elementów gumowych i plastykowych, pastowanie, polerowanie i mycie silnika. Zadania wykonywane przez operatora myjni ręcznej zależą od klienta i jego wyboru. Osoba zatrudniona w myjni samochodowej pracuje najczęściej 6 do 9 godzin dziennie, w systemie zmianowym. Specyfika zajęcia wymaga pracy w niedziele i święta. Czynności przez niego wykonywane są z reguły rutynowe i podlegają jedynie okresowej kontroli, a sam operator może pełnić rolę zarówno podwładnego jak i przełożonego. W pracy operatora myjni wymagane jest ubranie robocze.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia