Podanie o pracę Operator Wózka Widłowego | StartCV.pl

Podanie o pracę Operator Wózka Widłowego

Podanie o pracę Operator Urządzeń do Obróbki Drewna
1 lipca 2018
Podanie o pracę Opiekunka Dziecięca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Operator Wózka Widłowego

Wzór podania o pracę dla Operatora Wózka Widłowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Operatora Wózka Widłowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Operatora Wózka Widłowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Operatora Wózka Widłowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Operatora Wózka Widłowego:

CV Operator Wózka Widłowego | List motywacyjny Operator Wózka Widłowego
 

 

Opis zawodu Operator Wózka Widłowego

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Operator Wózka Widłowego.

Praca w charakterze operatora wózków widłowych polega na przewożeniu towarów i materiałów z jednego miejsca na drugie za pomocą wózków widłowych. Sprzęt ten przystosowany jest do przewożenia towarów na paletach typu EURO w poziomie oraz podnoszenia ich i opuszczania w pionie. Kandydat na to stanowisko musi posiadać ukończony kur operatora wózków widłowych spalinowych lub elektrycznych. Należy posiadać również dobry stan zdrowia, motywację do pracy, być dokładnym i sumiennym. Pracę można znaleźć w fabrykach, magazynach, w centrach logistycznych, w firmach produkcyjnych, przemyśle ciężkim i stalowych, składach materiałów budowlanych. Warunki pracy nie należą do komfortowych, należy liczyć się z hałasem, drganiami, pracą w stresie, niską lub wysoka temperaturą, deszczem, wiatrem.Jest to samodzielne stanowisko pracy, jednak trzeba być gotowym na stały nadzór nad wykonaną pracą ze strony przełożonych. Trzeba być również przygotowanym na siedzenie w niewygodnej pozycji przez większą część pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia