Podanie o pracę Opiekunka Dziecięca | StartCV.pl

Podanie o pracę Opiekunka Dziecięca

Podanie o pracę Operator Wózka Widłowego
1 lipca 2018
Podanie o pracę Opiekunka Starszych Osób
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Opiekunka Dziecięca

Wzór podania o pracę dla Opiekunki Dziecięcej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Opiekunki Dziecięcej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Opiekunki Dziecięcej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Opiekunki Dziecięcej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Opiekunki Dziecięcej:

CV Opiekunka Dziecięca | List motywacyjny Opiekunka Dziecięca
 

 

Opis zawodu Opiekunka Dziecięca

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Opiekunka Dziecięca.

Osoba chcąca pracować jako opiekunka dziecięca musi wiedzieć, że do jej zadań należeć będzie prowadzenie z dziećmi zabaw ogólnorozwojowych i stymulujących rozwój. Organizacja spacerów i zabaw na świeżym powietrzu. Opiekunka zaopatruje dzieci w odpowiednie do wieku zabawki i pomoce do zajęć. Musi dbać o wystrój i higienę miejsc w których przebywają dzieci. Jeżeli zajdzie taka potrzeba udziela pierwszej pomocy. Szukając zatrudnienia w domach małego dziecka w sanatoriach, szpitalach i żłobkach tygodniowych opiekunka dziecięca musi wiedzieć, że zastępuje dzieciom najbliższych, przejmując na siebie całą odpowiedzialność za opiekę nad nimi, pielęgnację i wychowanie. Tak jest w przypadku, kiedy dzieci nie mają kontaktu z środowiskiem rodzinnym lub kontakt ten jest znacznie ograniczony. Godziny pracy opiekunek dziecięcych zależą od rodzaju placówek w których są zatrudnione. W placówkach dziennego pobytu takich jak przedszkola i żłobki godziny te są stałe od rana do popołudnia. Natomiast w domach małego dziecka, sanatoriach czy żłobkach tygodniowych gdzie dzieci są pozbawione codziennego kontaktu ze środowiskiem rodzinnym, opiekunki dziecięce pracują na dwie lub trzy zmiany, często również w dni wolne od pracy i święta.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia