Podanie o pracę Opiekunka Starszych Osób | StartCV.pl

Podanie o pracę Opiekunka Starszych Osób

Podanie o pracę Opiekunka Dziecięca
1 lipca 2018
Podanie o pracę Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,78.
Loading...

Wzór podania o pracę Opiekunka Starszych Osób

Wzór podania o pracę dla Opiekunki Starszych Osób został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Opiekunki Starszych Osób zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Opiekunki Starszych Osób można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Opiekunki Starszych Osób

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Opiekunki Starszych Osób:

CV Opiekunka Starszych Osób | List motywacyjny Opiekunka Starszych Osób
 

 

Opis zawodu Opiekunka Starszych Osób

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Opiekunka Starszych Osób.

Osoba zatrudniona na stanowisku opiekunki starszych osób zajmuje się sprawowaniem bieżącej opieki nad podopiecznymi w podeszłym wieku. Zakres obowiązków jest mocno zróżnicowany i zależy od miejsca pracy oraz stanu zdrowia podopiecznych. Zatrudnienie można znaleźć u osób prywatnych, w domach opieki, szpitalach, hospicjach, domach starców. Praca nie jest lekka. Obciąża psychicznie a w przypadku osób obłożnie chorych również fizycznie. Trzeba być osobą odpowiedzialną, skoncentrowaną na drugiej osobie, potrafiącą samodzielnie pracować i podejmować decyzje za podopiecznego. Ze względu na pracę z osobami starszymi trzeba być przygotowanym na częste sytuacje stresowe i konfliktowe. Może dochodzić do kłótni oraz braku porozumienia. Czas pracy u osób prywatnych jest nienormowany i uzależniony jest od indywidualnych ustaleń pomiędzy stronami. W pozostałych przypadkach czas pracy jest określony i wynosi 8 lub 12 godzin dziennie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia