Podanie o pracę Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej | StartCV.pl

Podanie o pracę Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej

Podanie o pracę Opiekunka Starszych Osób
1 lipca 2018
Podanie o pracę Optyk Mechanik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,63.
Loading...

Wzór podania o pracę Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej

Wzór podania o pracę dla Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej:

CV Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej | List motywacyjny Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej
 

 

Opis zawodu Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej.

Opiekunka w domu pomocy społecznej jest to osoba zajmująca się niesieniem pomocy oraz opieką nad osobami starszymi, niedołężnymi, bezdomnymi czy też chorymi. Pomoc nie ogranicza się tylko do murów ośrodka. Niesiona jest również podczas wizyt lekarskich, odwiedzin u rodziny i znajomych, podczas pobytów w szpitalu lub robienia codziennych zakupów. Opiekunka w domu pomocy musi zmagać się z wieloma trudnościami, dlatego nie jest to praca dla wszystkich. Trzeba posiadać dożo samozaparcia i odwagi. Warto również posiadać dobry stan zdrowia oraz siłę fizyczną potrzebną podczas pracy na rzecz drugiej osoby. Opiekunki zapewniają pomoc podopiecznym poprzez organizację czasu wolnego, robienie zakupów, pomoc przy codziennych czynnościach (karmienie, ubieranie, mycie, dbanie o higienę, kładzenie spać), rozmowę czy zwykłe wysłuchanie kłopotów i problemów. Praca w domach opieki jest dość zróżnicowana w zależności od charakteru danej placówki może wynosić od 8 do 12 godzin w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku lub przez cały tydzień.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia