Podanie o pracę Organista | StartCV.pl

Podanie o pracę Organista

Podanie o pracę Optyk Mechanik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Organizator Imprez Sportowych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Organista

Wzór podania o pracę dla Organisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Organisty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Organisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Organisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Organisty:

CV Organista | List motywacyjny Organista
 

 

Opis zawodu Organista

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Organista.

Osoba na stanowisku organisty zajmuje się grą na organach w kościołach lub w orkiestrach. Organista kościelny odpowiedzialny jest za oprawę muzyczną podczas mszy świętych oraz innych liturgii sakralnych takich jak śluby lub pogrzeby. Dodatkowo zajmuje się śpiewem oraz prowadzeniem kościelnego chóru. Oprócz gry na mszach świętych organista może prowadzić działalność artystyczną i dzięki posiadaniu rzadkiej umiejętności gry na organach może grać koncerty przed szerszą publicznością. Podczas koncertów dla parafian i nie tylko można grać utwory sakralne lub utwory muzyki klasycznej. Organista musi cały czas dbać o poziom swej gry poprzez uczestniczenie w warsztatach i szkoleniach organomistrzowskich. Praca organisty w głównej mierze wykonywana jest w budynkach kościelnych. Praca wykonywana jest w nieregularnych odcinkach czasu. Przeważnie wykonywana jest w trakcie mszy świętych, czyli w niedziele, oraz w dni powszednie rano i wieczorem, a także podczas pogrzebów i ślubów. Czas pracy może wynosić od 2 do 8 godzin dziennie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia