Podanie o pracę Organizator Imprez Sportowych | StartCV.pl

Podanie o pracę Organizator Imprez Sportowych

Podanie o pracę Organista
1 lipca 2018
Podanie o pracę Organizator Usług Turystyki
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Organizator Imprez Sportowych

Wzór podania o pracę dla Organizatora Imprez Sportowych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Organizatora Imprez Sportowych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Organizatora Imprez Sportowych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Organizatora Imprez Sportowych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Organizatora Imprez Sportowych:

CV Organizator Imprez Sportowych | List motywacyjny Organizator Imprez Sportowych
 

 

Opis zawodu Organizator Imprez Sportowych

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Organizator Imprez Sportowych.

Organizator imprez sportowych to praca dla ludzi dobrze znoszących sytuacje stresowe, zazwyczaj na takiego agenta skierowana jest krytyka za złe wyniki podopiecznych. Osoba na tym stanowisku pozyskuje pieniądze od sponsorów i udziałowców, którzy zdają się na jego kwalifikacje. Najczęściej dysponuje tylko takimi pieniędzmi i jeżeli okaże się, że są one nie wystarczające i zabraknie ich to agent może stracić swoje stanowisko. Do innych obowiązków agenta sportowego należy zaopatrzenie klubu w sprzęt, udostępnianie obiektów sportowych. W pracy agenta sportowego wyróżniamy dwie specjalizacje: agent indywidualny i drużynowy. Agent indywidualny reprezentuje jednego lub kilku sportowców indywidualnych, a agent drużynowy ma pod opieką drużyny. Praca agenta sportowego zazwyczaj zajmuje 7 dni w tygodniu oraz wymaga częstych wyjazdów w tym również zagranicznych. Człowiek ubiegający się o takie stanowisko musi być dyspozycyjny i przygotowany na życie w ciągłym ruchu z ludźmi. Agent pełni rolę kierownika i rozlicza się ze swojej pracy przed radą nadzorczą. Jeżeli opiekuje się jednym zawodnikiem, to odpowiada przed sponsorami za realizację umowy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia