Podanie o pracę Organizator Usług Turystyki | StartCV.pl

Podanie o pracę Organizator Usług Turystyki

Podanie o pracę Organizator Imprez Sportowych
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pakowacz Ręczny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Organizator Usług Turystyki

Wzór podania o pracę dla Organizatora Usług Turystyki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Organizatora Usług Turystyki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Organizatora Usług Turystyki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Organizatora Usług Turystyki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Organizatora Usług Turystyki:

CV Organizator Usług Turystyki | List motywacyjny Organizator Usług Turystyki
 

 

Opis zawodu Organizator Usług Turystyki

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Organizator Usług Turystyki.

Organizator usług turystyki jest to osoba, która zajmuje się organizowanie usług turystycznych. Pod pojęciem tym rozumie się wszelkie wycieczki, zwiedzanie miast, organizacja zabaw plenerowych, festynów, koncertów, wyjazdów do teatru, kina, muzeów itp. osoba na tym stanowisku musi posiadać bardzo dużo kontaktów do wszelkich podwykonawców, którzy obsługują daną imprezę: przewodników, przewoźników, hotelarzy, sanitariuszy, służby medycznej, a także do menadżerów grup artystycznych. Praca jest w ciągłym ruchu, wymaga dużego poświęcenia, ale daje też dużo satysfakcji. Trzeba być ciągle na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w kraju i w regionie, na terenie którego się pracuje, taka by móc zaproponować zawsze ciekawe atrakcje potencjalnemu klientowi.Osoba na stanowisku organizatora usług turystyki ma nienormowany czas pracy, który w zależności od potrzeb może trwać nawet po 12-15 godzin dziennie, również w weekendy i w dni ustawowo wolne od pracy. Czyli wtedy kiedy dana impreza się odbywa lub trwa wycieczka.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia