Podanie o pracę Pakowacz Ręczny | StartCV.pl

Podanie o pracę Pakowacz Ręczny

Podanie o pracę Organizator Usług Turystyki
1 lipca 2018
Podanie o pracę Parkingowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,57.
Loading...

Wzór podania o pracę Pakowacz Ręczny

Wzór podania o pracę dla Pakowacza Ręcznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pakowacza Ręcznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pakowacza Ręcznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pakowacza Ręcznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pakowacza Ręcznego:

CV Pakowacz Ręczny | List motywacyjny Pakowacz Ręczny
 

 

Opis zawodu Pakowacz Ręczny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pakowacz Ręczny.

Jak sama nazwa wskazuje pakowacz ręczny zajmuje się opakowywaniem gotowego produktu lub półproduktu. Najczęściej wykorzystywane w tym celu są: wypraski, pudełka, kartony, skrzynki i paczki. Nierzadko jego obowiązkiem jest także naklejanie etykiety na opakowaniu oraz czynności związane z kontrolą jakości towaru. Pakowacz ręczny może pracować zarówno bezpośrednio przy taśmie produkcyjnej, jak i w pomieszczeniu magazynowym. Wszystkie czynności wykonywane na tym stanowisku mają na celu zabezpieczenie towaru oraz przygotowanie go do transportu. Zakres obowiązków pakowacza ręcznego uzależniony jest od rodzaju i wielkości przedsiębiorstwa, a co za tym idzie od stopnia jego zautomatyzowania. Czas pracy pakowacza nie przekracza 8 godzin dziennie i najczęściej odbywa się w systemie jedno-, dwu- lub trzyzmianowym, w zależności od wielkości produkcji zakładu. W zawodzie tym wymagany jest ubiór roboczy, a przy przenoszeniu kartonów także rękawice ochronne. Najczęściej pakowacz ręczny pełni funkcję podwładnego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia