Podanie o pracę Parkingowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Parkingowy

Podanie o pracę Pakowacz Ręczny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pedagog Szkolny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Parkingowy

Wzór podania o pracę dla Parkingowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Parkingowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Parkingowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Parkingowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Parkingowego:

CV Parkingowy | List motywacyjny Parkingowy
 

 

Opis zawodu Parkingowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Parkingowy.

Najważniejszym celem pracy parkingowego jest pilnowanie właściwego parkowania pojazdów na terenie parkingu. Bardzo często do tych obowiązków dołączane jest pobieranie opłat za parkowanie, a co za tym idzie, wydawanie dowodów wpłat oraz biletów postojowych. W przypadku, kiedy miejsce pracy parkingowego jest parking strzeżony, zakres jego obowiązków obejmuje również: pilnowanie powierzonych mu pojazdów oraz obiektów znajdujących się na parkingu, przed zniszczeniem i kradzieżą. W niektórych przypadkach parkingowy ma obowiązek utrzymywać czystość w stróżówce, a także zamiatać lub odśnieżać teren. Praca na stanowisku parkingowego parkingu strzeżonego, odbywa się często w systemie zmianowym, zarówno w dzień, jak iw nocy, a on sam odpowiada za powierzone mu mienie. W przypadku parkingu niestrzeżonego, parkingowy ponosi jedynie odpowiedzialność za właściwe parkowanie i pobieranie opłat, a dzienny czas jego pracy nie przekracza 8 godzin. Wykonywane przez niego czynności są zazwyczaj rutynowe, podlegające jedynie doraźnemu nadzorowi przełożonego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia