Podanie o pracę Pedagog Szkolny | StartCV.pl

Podanie o pracę Pedagog Szkolny

Podanie o pracę Parkingowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Piekarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Pedagog Szkolny

Wzór podania o pracę dla Pedagoga Szkolnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pedagoga Szkolnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pedagoga Szkolnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pedagoga Szkolnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pedagoga Szkolnego:

CV Pedagog Szkolny | List motywacyjny Pedagog Szkolny
 

 

Opis zawodu Pedagog Szkolny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pedagog Szkolny.

Praca na stanowisku pedagoga szkolnego wykonywana jest w wszelkiego typu placówkach szkolnych na szczeblu podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Praca pedagoga polega na opiece i pomocy uczniom w danej placówce. Pedagog pomaga uczniom w rozwiązywaniu ich problemów, stara się pomóc w znalezieniu przyczyn i w ostateczności wysyła do dalszego szczegółowego rozpoznania do specjalistów. Osoba na tym stanowisku ściśle współpracuje z wychowawcami i nauczycielami, również ważna jest współpraca z rodzicami uczniów. Pomoc pedagoga nie ogranicza się wyłącznie do rozmowy. Pomaga on również materialnie uczniom, którzy mają problemy w z zakupem podręczników lub zakupem biletów na wyjazdy klasowe, poprzez zapewnienie im opieki materialnej lub przyznanie stypendiów. Pedagog szkolny przygotowuje również opinie pedagogiczne na temat uczniów, prowadzi dyskusje i zajęcia z uczniami.Praca pedagoga wykonywana jest około 20 godzin tygodniowo w trakcie wcześniej ustalonych dyżurów, podczas których jest dostępny dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia