Podanie o pracę Pielęgniarka | StartCV.pl

Podanie o pracę Pielęgniarka

Podanie o pracę Piekarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pilot Samolotowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Pielęgniarka

Wzór podania o pracę dla Pielęgniarki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pielęgniarki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pielęgniarki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pielęgniarki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pielęgniarki:

CV Pielęgniarka | List motywacyjny Pielęgniarka
 

 

Opis zawodu Pielęgniarka

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pielęgniarka.

Do podstawowych zadań pielęgniarki należy przygotowanie pacjenta do zabiegu i udział w procesie diagnostycznym oraz wykonywanie podstawowych pomiarów takich jak ciśnienie krwi, temperatura i tętno, również pobieranie krwi do badań laboratoryjnych , podawanie leków, wykonanie zastrzyków, podłączenie kroplówki oraz tlenu. Pielęgniarka współdziałająca w leczeniu pacjenta asystuje przy zabiegach operacyjnych, czuwa wspólnie z anestezjologiem nad prawidłową akcją serca i ogólnym stanem zdrowia w trakcie i po operacji. Pomaga ludziom psychicznie lub fizycznie upośledzonym w ich dostosowaniu społecznym i rozwoju edukacyjnym. Na pielęgniarkach zatrudnionych w przychodniach rejonowych, szkołach i przedszkolach. Realizowany tam jest program szczepień ochronnych, obowiązkowych i zalecanych wśród dzieci i młodzieży. Pielęgniarka wykonując zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne posługuje się sprzętem i aparaturą medyczną, którą zobowiązana jest utrzymać w czystości i sprawności technicznej.Pielęgniarka pracuje średnio od 6 do 12 godzin na dobę. W zależności od systemu pracy danej jednostki, godziny pracy mogą ulegać zmianie. Praca odbywa się w dni powszednie i święta przez całą dobę, wyłączając pracę w przychodni rejonowej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia