Podanie o pracę Pilot Samolotowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Pilot Samolotowy

Podanie o pracę Pielęgniarka
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pilot Wycieczek
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Pilot Samolotowy

Wzór podania o pracę dla Pilota Samolotów został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pilota Samolotów zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pilota Samolotów można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pilota Samolotów

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pilota Samolotów:

CV Pilot Samolotowy | List motywacyjny Pilot Samolotowy
 

 

Opis zawodu Pilot Samolotowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pilot Samolotowy.

Pilot samolotu to osoba, która zajmuje się sterowaniem samolotu. Osoba siedząca za sterami w kokpicie samolotu odpowiedzialna jest za bezpieczną podróż pasażerów i właściwe przewiezienie towarów z jednego lotniska na drugie. Zwierzchnikiem pilota jest dyspozytor ruchu lotniczego, który w wieży kontrolnej zajmuje się ruchem samolotów na lotnisku. To on wyznacza termin startu i lądowania oraz gdzie ma się udać samolot po wylądowaniu. Pilot natomiast jest szefem w samolocie, którym steruje. Wydaje rozkazy i polecania drugiemu pilotowi oraz stewardessom czyli obsłudze pokładowej. Pilot nie ma stałych godzin pracy, przeciętnie praca waha się w przedziale 6-9 godzin, jednak loty międzykontynentalne mogą trwać nawet do 12 godzin. Po okresie pracy pilot ma odpowiednio długi okres odpoczynku. Praca odbywa się w dzień jak i w nocy. Każdego dnia tygodnia, również w weekendy i dni świąteczne. Kandydat na pilota musi posiadać wykształcenie wyższe i ukończyć wyższą szkołę lotniczą na kierunku pilot samolotów. Następnie trzeba wyrobić specjalną licencję uprawniającą do wykonywania lotów pasażerskich lub transportowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia