Podanie o pracę Pilot Wycieczek | StartCV.pl

Podanie o pracę Pilot Wycieczek

Podanie o pracę Pilot Samolotowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pisarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Pilot Wycieczek

Wzór podania o pracę dla Pilota Wycieczek został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pilota Wycieczek zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pilota Wycieczek można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pilota Wycieczek

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pilota Wycieczek:

CV Pilot Wycieczek | List motywacyjny Pilot Wycieczek
 

 

Opis zawodu Pilot Wycieczek

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pilot Wycieczek.

Osoba chcąca pracować w zawodzie pilota wycieczek musi być otwarta odporna na stres, cierpliwa i wykształcona w wielu dziedzinach. To stanowisko dla odważnych osób, które nie boją się ciągłych zmian miejsca pobytu. Niezbędne do wykonywania tego zawodu jest płynna znajomość języków obcych. Do najbardziej potrzebnych należą: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Pilot wycieczek musi być odpowiedzialny za swoją grupę. Musi trzymać się realizacji planu wycieczki jaką wykupili jego turyści, no chyba, że sami wyjdą z inicjatywą małej korekty planów, bo może pogoda nie dopisać i więcej czasu spędzić pod zadaszeniem, ale na to potrzebna jest zgoda całej grupy. Praca na tym stanowisku może odbywać się w dzień i w nocy np. wtedy gdy atrakcje jakiegoś danego miejsca można obejrzeć tylko w nocy. Pilot musi być cały czas z grupą i pełnić swoje obowiązki. Taka osoba pracuje zazwyczaj powyżej 12 godzin na dobę. Godziny te nie są stałe i zależą od programu grupy turystycznej. Pracuje się również często w weekendy oraz dni wolne od pracy i święta.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia