Podanie o pracę Policjant | StartCV.pl

Podanie o pracę Policjant

Podanie o pracę Plastyk
1 lipca 2018
Podanie o pracę Politolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Policjant

Wzór podania o pracę dla Policjanta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Policjanta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Policjanta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Policjanta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Policjanta:

CV Policjant | List motywacyjny Policjant
 

 

Opis zawodu Policjant

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Policjant.

W policji wyróżnia się trzy rodzaje służb. Zadania policjanta zależą w dużej mierze od przynależności do danego pionu oraz, od zajmowanego w hierarchii organizacyjnej stanowiska. Ogólnie rzecz ujmując obowiązkiem policjanta jest ochron bezpieczeństwa i porządku publicznego. Oprócz utrzymywania stałego kontaktu z lokalną społecznością, policjanci z tzw.: prewencji, dbają o ład i bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz przyjmują zgłoszenia o zakłócaniu porządku publicznego i przekazują zlecenia patrolom. Osoby zatrudnione w służbie kryminalnej mają za zadanie zbierać dowody działalności przestępczej. Natomiast funkcjonariusze pionu specjalistycznego wykonują działania wybiegające poza zakres kompetencji pozostałych służb. Praca policjanta najczęściej zawiera się w 8 godzinach, choć charakter zawodu powoduje, że często musi on interweniować nawet poza godzinami służby. Najczęściej funkcjonariusze policji wykonują swoje obowiązki w mundurze kolory granatowego, chociaż zdarza się także, że na służbie wymagane jest ubranie cywilne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia