Podanie o pracę Położna | StartCV.pl

Podanie o pracę Położna

Podanie o pracę Politolog
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pomoc Dentystyczna
21 sierpnia 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Położna

Wzór podania o pracę dla Położnej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Położnej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Położnej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Położnej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Położnej:

CV Położna | List motywacyjny Położna
 

 

Opis zawodu Położna

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Położna.

Położna w sali operacyjnej przygotowuje zestawy narzędzi do operacji i zabiegów. W czasie trwania operacji położna myje i konserwuje narzędzia po ich wykorzystaniu. Obsługuje aparaturę i sprzęt medyczny służący do wykonywania położniczych i pielęgnacyjnych. Dokonuje również pomiarów diagnostycznych. Do zadań położnej środowiskowej należy opieka nad rodzinami mieszkającymi w rejonie zamieszkania położnej. Całokształt pracy położnej środowiskowej opiera się na opiece profilaktycznej kobiety ciężarnej, przygotowaniu do porodu oraz sprawowanie opieki nad kobietą i dzieckiem w okresie połogu. Do zadań takiej położnej należy samodzielne odbieranie porodu i udzielanie fachowej porady kobiecie przed w trakcie i po porodzie. Godziny pracy położnej są zmienne w zależności od systemu zmianowego pracy w danej placówce w jakiej jest zatrudniona. Praca odbywa się w dni powszednie i święta, w dzień i w nocy. Praca położnej nie wymaga wyjazdów służbowych. W godzinach pracy położna nosi na głowie czepek, symbol pielęgniarstwa. Mundur położnej wyróżnia się doborem fasonu, estetyką i schludnością.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia