Podanie o pracę Pomoc Dentystyczna | StartCV.pl

Podanie o pracę Pomoc Dentystyczna

Podanie o pracę Położna
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pomoc Domowa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88.
Loading...

Wzór podania o pracę Pomoc Dentystyczna

Wzór podania o pracę dla Pomocy Dentystycznej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pomocy Dentystycznej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pomocy Dentystycznej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pomocy Dentystycznej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pomocy Dentystycznej:

CV Pomoc Dentystyczna | List motywacyjny Pomoc Dentystyczna
 

 

Opis zawodu Pomoc Dentystyczna

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pomoc Dentystyczna.

Osoba zatrudniona na stanowisku pomocy dentystycznej jest zobowiązana do pomocy lekarzowi stomatologowi w działalności leczniczej gabinetu i poradni stomatologicznej. Do jej podstawowych obowiązków należy przygotowanie stanowiska i miejsca pracy lekarza, który zajmuje się leczeniem chorób zębów. W czasie wykonywania zabiegów leczniczych przy pacjencie, lekarz posługuje się wieloma narzędziami, które przed każdą wizytą pacjenta powinny być odpowiednio przygotowane. Podczas wizyty pacjenta w gabinecie stomatologicznym pomoc dentystyczna czynnie asystuje podczas zabiegu, podaje narzędzia i leki wchodzące w skład zestawu podstawowego. Na polecenie lekarza przygotowuje potrzebne do zabiegu materiały w razie potrzeby podtrzymuje i unieruchamia pacjenta, a bezpośrednio po zabiegu opiekuje się nim. Pomoc dentystyczna pracuje zazwyczaj od 6 do 8 godzin dziennie. Jest to zależne od godzin otwarcia gabinetu stomatologicznego. Może pracować w systemie dwuzmianowym. Praca odbywa się tylko w dni powszednie, weekendy i święta ma wolne od pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia