Podanie o pracę Pomoc Domowa | StartCV.pl

Podanie o pracę Pomoc Domowa

Podanie o pracę Pomoc Dentystyczna
21 sierpnia 2018
Podanie o pracę Pomoc Kuchenna
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Pomoc Domowa

Wzór podania o pracę dla Pomocy Domowej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pomocy Domowej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pomocy Domowej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pomocy Domowej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pomocy Domowej:

CV Pomoc Domowa | List motywacyjny Pomoc Domowa
 

 

Opis zawodu Pomoc Domowa

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pomoc Domowa.

Szukając zatrudnienia na stanowisku pomocy domowej trzeba wiedzieć, że celem takiej pracy jest pomoc w prowadzeniu domu osób zatrudniających tę pomoc. Pomoc domowa wykonuje wszystkie czynności związane z porządkiem w domu, które zleca jej pracodawca. Osoba pracująca na stanowisku gosposi zajmuje się również gotowaniem, podawanie do stołu oraz bardzo często zleca się jej zakup potrzebnych produktów do przyrządzenia posiłków. Pomoc domowa może korzystać z każdego sprzętu gospodarstwa domowego niezbędnego do wykonywania danej czynności. Czasami zdarza się tak, że pracodawcy wymagają od gosposi zaplanowania i przygotowania posiłków dietetycznych lub przyrządzenia i podania okolicznościowej kolacji. Praca gosposi oceniana jest na bieżąco przez wszystkich domowników. Jest odpowiedzialna za dom zostawiony pod jej opieką oraz za domowników wymagających szczególnej opieki czyli dzieci lub osoby starsze. Gosposia najczęściej pracuje koło 10 godzin dziennie, niedziele i święta ma zazwyczaj wolne, ale to wszystko jest zależne od pracodawcy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia