Podanie o pracę Pomoc Kuchenna | StartCV.pl

Podanie o pracę Pomoc Kuchenna

Podanie o pracę Pomoc Domowa
1 lipca 2018
Podanie o pracę Portier
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,57.
Loading...

Wzór podania o pracę Pomoc Kuchenna

Wzór podania o pracę dla Pomocy Kuchennej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pomocy Kuchennej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pomocy Kuchennej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pomocy Kuchennej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pomocy Kuchennej:

CV Pomoc Kuchenna | List motywacyjny Pomoc Kuchenna
 

 

Opis zawodu Pomoc Kuchenna

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pomoc Kuchenna.

Osoba ubiegająca się o stanowisko pomocy kuchennej musi być zwinna, szybka odporna na pracę w stresie. Rzadko zdarza się powierzanie samodzielnego wykonywania dań i potraw pomocy kuchennej. Pomoc kuchenna na większą samodzielność może liczyć w placówkach żywienia zamkniętego np. stołówki szkolne, pracownicze czy przedszkolne, które wydają posiłki o stałych porach i mają stałą liczbę konsumentów. W tych placówkach przeważnie posiłki składają się z jednego lub najwyżej kilku zestawów dań. Licząc na większą samodzielność musi jednak być bardziej wszechstronna lub mieć wyższe kwalifikacje, albo co najmniej doświadczenie. Oprócz wykonywania czynności pomocniczych, wyręcza ona czasem kucharza i sama wykonuje niektóre dania, często też ma bezpośredni kontakt z konsumentami wydając im posiłki. Praca na tym stanowisku ma stały czas pracy 8 lub 12 godzinny, może być zmianowy, uwzględniający pracę w niedzielę i święta. Pomoc kuchenna pracuje pod okiem kucharza, nawet wtedy gdy wykonuje jakąś czynność samodzielnie. Kucharz może czasem dopuścić pomoc kuchenną do samodzielnego wykonywania dań.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia