Podanie o pracę Portier | StartCV.pl

Podanie o pracę Portier

Podanie o pracę Pomoc Kuchenna
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pośrednik Pracy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Portier

Wzór podania o pracę dla Portiera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Portiera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Portiera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Portiera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Portiera:

CV Portier | List motywacyjny Portier
 

 

Opis zawodu Portier

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Portier.

Do obowiązków portiera oprócz ogólnego nadzorowania przepływu ludzi przez instytucję należą również obchody. W godzinach popołudniowych i nocnych portier obowiązkowo je wykonuje. Robi obchód zewnętrzny i wewnętrzny. Sprawdza każde pomieszczenie, by upewnić się, czy wszystko pozostawiono w należytym porządku czy wyłączona jest woda i każdy z odbiorników prądu czy zamknięte są okna i czy w instytucji nie kręci się ktoś nieuprawniony. Wiele zakładów czy urzędów ma własne systemy alarmowe przeciwpożarowe albo przeciwna padowe, w takich przypadkach do zadań portiera należy obserwowanie tych systemów, a w razie alarmu sprawdzenia jego przyczyny i podjęcia odpowiednich kroków. Jeżeli przy portierni znajduje się brama wjazdowa, portier ma obowiązek zamykać ją i otwierać oraz wydawać przepustki dla osób wjeżdżających samochodami. Wszelkie obserwacje, braki, sprawy nietypowe zapisuje w książce służby oraz informuje o nich ustnie swojego zmiennika. Osoba zajmująca stanowisko portiera pracuje w systemie zmianowym, zarówno w dzień jak i w nocy, pracuje po 8 do 12 godzin na dobę. Specyfiką tego zawodu jest praca w soboty, niedziele i święta. Większość wykonywanych przez portiera obowiązków ma charakter rutynowy. Portier zazwyczaj pełni swoją pracę w specjalnym służbowym mundurze lub uniformie. Ponosi odpowiedzialność za dozorowane mienie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia