Podanie o pracę Pośrednik Pracy | StartCV.pl

Podanie o pracę Pośrednik Pracy

Podanie o pracę Portier
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Pośrednik Pracy

Wzór podania o pracę dla Pośrednika Pracy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pośrednika Pracy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pośrednika Pracy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pośrednika Pracy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pośrednika Pracy:

CV Pośrednik Pracy | List motywacyjny Pośrednik Pracy
 

 

Opis zawodu Pośrednik Pracy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pośrednik Pracy.

Pośrednik pracy w dzisiejszych czasach jest zawodem deficytowym. Pracę można znaleźć w urzędach pracy, pośrednictwach pracy lub agencjach zatrudnienia. Do głównych obowiązków pracownika należy obsługa klienta, którymi mogą być pracodawcy oraz osoby szukające pracy. Dla tych pierwszych pośrednik szuka wykwalifikowanych pracowników, natomiast dla tych drugich szuka odpowiedniej pracy zgodnej z posiadanym wykształceniem i umiejętnościami. Praca polega na przeglądaniu ofert pracy, analizie rynku pacy w danym regionie, wykonywaniu analiz i raportów z własnej pracy. Praca skierowana jest do osób z wykształceniem wyższym, posiadających predyspozycje do pracy z ludźmi. Kontakty z bezrobotnymi mogą prowadzić do wielu konfliktowych sytuacji związanych z brakiem odpowiedniej pracy dla danej osoby. Również negatywne nastawienie bezrobotnych jest często przeszkodą w znalezieniu dla nich pracy. Praca pośrednika pracy wykonywana jest zazwyczaj w stałych godzinach pracy i wynosi średnio 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Mogą jednak wystąpić pewne odchylenia związane z funkcjonowaniem pracodawcy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia