Podanie o pracę Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami | StartCV.pl

Podanie o pracę Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Podanie o pracę Pośrednik Pracy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pracownik Administracyjny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Wzór podania o pracę dla Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami:

CV Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami | List motywacyjny Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
 

 

Opis zawodu Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami jest rzecznikiem interesów zleceniodawcy zlecającego sprzedaż, kupno lub wynajem nieruchomości. Do najważniejszych jego zadań należy pośredniczenie w całym procesie poszukiwania klientów i finalizowania transakcji. To on opracowuje strategię działania, przygotowuje dokładną analizę i opis obiektu. Jego działania polegają na informowaniu potencjalnych nabywców oraz na prezentowaniu nieruchomości. Jego zadaniem jest również pomoc adwokatowi klienta w sprawach dotyczących nieruchomości, ustalenie terminu z notariuszem oraz pobraniu od klienta prowizji rozliczeniu się z niej z kierownictwem swojej firmy. Zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami wiąże się z ponad ośmiogodzinnym czasem pracy, przy czym godziny te nie są stałe. Zadania pośrednika mogą wymagać od niego częstego przemieszczania się na większe odległości. Wszystko zależy od aktualnych potrzeb agencji i jej klientów. Charakter zawodu wymaga od osoby go wykonującej reprezentacyjnego wyglądu, czego wymagają częste kontakty z ludźmi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia