Podanie o pracę Pracownik Administracyjny | StartCV.pl

Podanie o pracę Pracownik Administracyjny

Podanie o pracę Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pracownik Biura Podróży
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór podania o pracę Pracownik Administracyjny

Wzór podania o pracę dla Pracownika Administracyjnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pracownika Administracyjnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pracownika Administracyjnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pracownika Administracyjnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika Administracyjnego:

CV Pracownik Administracyjny | List motywacyjny Pracownik Administracyjny
 

 

Opis zawodu Pracownik Administracyjny

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pracownik Administracyjny.

Do głównych zadań osoby na stanowisku pracownika biurowego należy sprawowanie opieki nad prawidłowym działaniem biura oraz sprawnym obiegiem dokumentów i korespondencji pomiędzy poszczególnymi działami i osobami. Najprościej rzecz ujmując osoba na tym stanowisku zajmuje się logistyką obiegu dokumentów w swojej firmie. Ponadto osoba ta zajmuje się przekazywaniem informacji pomiędzy działami, prowadzi archiwum, udostępnia dokumenty innym współpracownikom oraz interesantom z zewnątrz. Zajmuje się również techniczną obsługą konferencji, szkoleń i spotkań. Zaprasza gości, przygotowuje lub organizuje napoje i poczęstunek, kompletuje wszelkie materiały i dokumenty dla uczestników. Pracownik na tym stanowisku korzysta z takich urządzeń jak: komputer, telefon, faks, koparka. Często wymaga się znajomości przynajmniej jednego języka obcego.Czas pracy pracownika administracyjnego jest stały i wynosi osiem godzin dziennie przez pięć dni w tygodniu. Brak jest nadgodzin i pracy w weekendy. Praca odbywa się w dzień. Możliwe są wyjazdy służbowe i delegacje.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia