Podanie o pracę Pracownik Biura Podróży | StartCV.pl

Podanie o pracę Pracownik Biura Podróży

Podanie o pracę Pracownik Administracyjny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pracownik Biurowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,40.
Loading...

Wzór podania o pracę Pracownik Biura Podróży

Wzór podania o pracę dla Pracownika Biura Podróży został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pracownika Biura Podróży zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pracownika Biura Podróży można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pracownika Biura Podróży

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika Biura Podróży:

CV Pracownik Biura Podróży | List motywacyjny Pracownik Biura Podróży
 

 

Opis zawodu Pracownik Biura Podróży

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pracownik Biura Podróży.

Z pracą na stanowisku pracownika biura podróży wiąże się konieczność nawiązywania kontaktów i współpracy z polskimi i zagranicznymi biurami podróży. Praca w tym zawodzie oparta jest głównie na przygotowywaniu ofert turystycznych, cały ich przebieg oraz całkowity koszt. Pozyskuje kontrahentów w kraju, ale także za granicą do których należą różnego rodzaju miejsca turystyczne, takie jak hotele i restauracje oraz z osobami zajmującymi się grupami turystycznymi, czyli przewodnikami, pilotami wycieczek. Pracownik biura podróży zajmuje się również przygotowaniem ofert w postaci broszur, katalogów, reklam prasowych i tych, które możemy oglądać w witrynach biur podróży. Forma tej pracy jest siedząca, w której taki pracownik posługuje się internetem, komputerem, telefonem, drukarką, faksem i kserokopiarką. Pracownik biura podróży pracuje w systemie jednozmianowym. Praca zajmuje mu dziennie od 6 do 9 godzin dziennie. Praca może trwać dłużej w przypadku otrzymania dodatkowego zlecenia bądź w sezonie. Pracuje się tylko w ciągu dnia. W tym zawodzie praca ma charakter raczej rutynowy, czynności wykonywane przez pracownika powtarzają się. Osoba na tym stanowisku spotyka się często z klientami, obowiązuje więc strój elegancki i reprezentacyjny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia