Podanie o pracę Pracownik Informacji Turystycznej | StartCV.pl

Podanie o pracę Pracownik Informacji Turystycznej

Podanie o pracę Pracownik Biurowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pracownik Ochrony Osób i Mienia
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Pracownik Informacji Turystycznej

Wzór podania o pracę dla Pracownika Informacji Turystycznej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pracownika Informacji Turystycznej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pracownika Informacji Turystycznej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pracownika Informacji Turystycznej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika Informacji Turystycznej:

CV Pracownik Informacji Turystycznej | List motywacyjny Pracownik Informacji Turystycznej
 

 

Opis zawodu Pracownik Informacji Turystycznej

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pracownik Informacji Turystycznej.

Pracownik informacji turystycznej dysponując stosowną wiedzą na temat danych regionów przygotowany jest do spełniania podstawowej czynności czyli udzielania informacji turystom w bezpośredniej rozmowie w biurze podróży, w punkcie informacji turystycznej, a także przez telefon czy faks. Ma przygotowane do udostępnienia dla klientów materiały informacyjne w postaci katalogów, rozkłady jazdy, przewodniki, mapy i inne. Osoba pracująca na tym stanowisku doradza również w wyborze usługi turystycznej. Ważne w tej branży jest dobre poznanie potrzeb klientów ich zainteresowania, dogodne terminy wyjazdów itp. Pracownik informacji zajmuje się także sprzedażą usług turystycznych, co wiąże się z koniecznością wystawiania odpowiednich dokumentów oraz egzekwowania należności od klientów. Praca na stanowisku informacji turystycznej ma charakter rutynowy, czynności wykonywane są według ustalonych procedur. Praca trwa zazwyczaj 8 godzin dziennie i nie ma systemu zmianowego, zdarza się, że może być przedłużona zwłaszcza w sezonie urlopowym czyli wakacje i ferie. Pracownik informacji turystycznej sprzedaje usługi, więc ponosi on odpowiedzialność finansową.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia